Samorząd uczniowski

Opiekę nad Samorządem Uczniowskim kl. IV- VIII  sprawują nauczyciele: p. Agnieszka Siódmak p.  Edyta Laskowska.

Akcje organizowane przez Samorząd Uczniowski w roku szkolnym

POMÓŻMY ZWIERZĘTOM!!!

Samorząd uczniowski serdecznie zaprasza wszystkich do udziału w akcji pomocy zwierzętom.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie potrzebuje wsparcia dla swoich podopiecznych, zwłaszcza teraz, przed okresem zimowym. Dzięki naszej pomocy zwierzęta będą mogły przetrwać ten trudny okres. W naszej szkole będziemy zbierać wszystko, co nadaje się do ocieplenia psich bud i polepszenia życia bezdomnych zwierzaków, a więc: stare koce, ręczniki, prześcieradła, kołdry i poduszki ( bez pierza), a także smycze, miski, kuwety, łopatki do kuwet, szampony dla psów i kotów, zabawki, żwirek dla kotów oraz karmę dla psów i kotów (sucha karma, w puszkach, kasza, ryż, makaron). Wszystkie dary prosimy zostawiać w kartonie. Zapraszamy wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny.

To mały gest o wielkim znaczeniu! Razem napełnijmy głodne kocie i psie brzuchy! Akcja trwa do końca października.

kot