Szanowni rodzice!

Nasza Szkoła zapewnia:

• wykwalifikowaną kadrę trenerską
  • nowoczesny blok sportowy z dwiema salami gimnastycznymi oraz nowoczesnym boiskiem ,,ORLIK”
  • przyjazną atmosferę i bezpieczeństwo
  • wysoki poziom nauczania- bardzo dobrze wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną

Jesteśmy placówka z 65-letnią tradycją. W naszej szkole dziecko jest bezpieczne, odkrywamy w nim talenty, wspieramy w procesie edukacji. Spotkacie Państwo w naszej szkole wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

W naszej szkole najważniejszy jest uczeń. Prowadzimy oddziały przedszkolne dla 5 i 6 latków oraz od 2017 roku dla 3 i 4 latków. Klasy młodsze uczą się w osobnym skrzydle. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej placówce.

Posiadamy bazę

• wyremontowaną aulę,
  • wyremontowaną salę gimnastyczną,
  • wszystkie sale lekcyjne po remoncie,
  • plac zabaw „Radosna szkoła” z bezpieczną nawierzchnią,
  • kompleks boisk „Orlik” – nową pracownię komputerową,
  • bibliotekę i czytelnię ze stanowiskami komputerowymi,
  • świetlicę dla dzieci z oddziałów zerowych, klas 1-3(czas pracy świetlicy 6.30- 17.00)
  • stołówkę, w której nasi uczniowie mogą zjeść smaczny obiad,
  • monitoring w szkole,

Uczestniczymy w programach i projektach:

• Projekt „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
  • ,,Bezpieczne dzieci”
  • ,,Bezpieczna szkoła”
  • ,,Warzywa i owoce”
  • ,,Szklanka mleka”
  • ,,Cała Polska czyta dzieciom”

Zapewniamy:

• opiekę pielęgniarki, codziennie w godz. 8.00- 15.00
  • opiekę pedagoga szkolnego
  • opiekę stomatologa
  • zajęcia dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych zajęcia korekcyjno- kompensacyjne.

W naszej szkole mieszczą się:

• Uczniowski Klub Sportowy „Pomiar”
  • Szkoła tańca „Aplauz”
  • Szkoła muzyki

• Matematyczne
  • Teatralne
  • Przyrodnicze
  • Historyczne
  • Plastyczne
  • Języka angielskiego
  • Zajęcia komputerowe
  • Misyjne
  • SKKT
  • Zajęcia sportowe (piłka nożna, siatkówka, koszykówka, lekkoatletyka)

Nasze osiągnięcia

Należymy do szkół o wysokim poziomie nauczania. Nasi uczniowie odnoszą sukcesy na olimpiadach i konkursach przedmiotowych na szczeblu rejonowym, miejskim, wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym: OMNIBUS, CES, ALFIK, MAT, KANGUR, OXFORD.

Wśród uczniów naszej szkoły jest co roku liczne grono stypendystów Prezydenta Miasta Szczecin.

Nasza szkoła to potęga w sporcie, nie mająca sobie równych w mieście. Corocznie, od 1999 roku zajmujemy I miejsce we współzawodnictwie sportowym w mieście Szczecinie w kategorii szkół podstawowych. Na ogólnopolskich zawodach sportowych nasi uczniowie sięgają po najwyższe laury.