3c poznaje parki narodowe

Klasa 3 C wraz z wychowawcą mgr Mileną Rejniak przygotowała klasowy projekt pt., Parki Narodowe w Polsce”. Ogromne zaangażowanie w przygotowanie prac i prezentacji uczniów można podziwiać na załączonym obrazku. Dzięki wykazały się dużą wyobraźnią twórczą oraz umiejętnością prezentowania swoich kompetencji.

Walentynki.

W naszej szkole Samorząd Szkolny zorganizował Pocztę Walentynkową. Sprzedaż kartek walentynkowych cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Wszystkie Walentynki zostały dostarczone szczęśliwym adresatom♥️ Zachęcamy do brania udziału we wszystkich akcjach organizowanych przez Samorząd Szkolny👍

 

Lutownica nie taka straszna.

W klasie IV i VI odbyły się wprowadzające lekcje techniki z obsługi stacji lutowniczej, podczas których każdy chętny mógł zobaczyć jak działa to urządzenie. Uczniowie dowiedzieli się m.in. jakie zasady bhp obowiązują podczas posługiwania się tym narzędziem oraz na czym polega lutowanie.

Przed nimi początek przygody z metalami.

#LaboratoriaPrzyszłości

Powstanie styczniowe – seminarium dla nauczycieli (szkolimy się).

W dniach 9-11 lutego 2024 nasza nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie dr Aneta Popławska-Suś wzięła udział w seminarium dla nauczycieli „Powstanie styczniowe – historia i recepcja”, które zorganizowało Centrum Edukacyjne Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej w Warszawie. Oprócz wykładów i warsztatów, ważnym elementem była wizyta w Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej, gdzie więzieni byli m.in. Romuald Traugutt, Józef Piłsudski czy Roman Dmowski.