Galerie

Dzień chłopaka

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Jednym z nich jest Święto Chłopcówktóre obchodzimy 30 września. Z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka wszyscy chłopcy otrzymali dyplomy. Dziewczynki składały im życzenia oraz wręczały upominki. Nie zabrakło także w tym dniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci.

Magnolie Galaxy w naszej szkole

28 września br. na terenie naszej szkoły zostały zasadzone magnolie Galaxy, które są efektem akcji APPlauz dla Was. W wyniku niej znaleźliśmy się w gronie 5 szkół w terenu Szczecina, które wzbogaciły się o kilkanaście drzewek, w tym magnolie.

W trakcje sadzenia drzewek odbyło się spotkanie edukacyjne przeprowadzone przez edukatora z nadleśnictwa. Jego celem było kreowanie w uczniach proekologicznych postaw wobec przyrody.

„DZIEŃ KROPKI”- ŚWIĘTO KREATYWNOŚCI

15 września przedszkolaki świętowały Dzień Kropki. Inspiracją do tego dnia stało się dzieło  pod tytułem „The Dot” (Kropka), autorstwa – Petera H. Reynoldsa.

Skoro to święto kropki, to wiadomo, że to właśnie ona była w centrum uwagi tego dnia. W tym dniu kropka nie pełniła swojej standardowej funkcji, czyli kończenia zdania, jak znak interpunkcyjny. Podczas tego dnia kropka była rozpoczęciem dla wielu kreatywnych zadań.

„POSZUKIWANIE SŁONIKA BALONIKA” – ZABAWA INTEGRACYJNA

12 września 2023 r. zerówki oraz klasy pierwsze uczestniczyły w zabawie integracyjnej przygotowanej przez Agencję Artystyczną Krzysztofa Gajewskiego.
Dzieci wspólnie z Profesorem i Panem Video wyruszyły w podróż w celu odnalezienia zagubionego słonika. Cała wyprawa była wypełniona śpiewem, tańcem i ogromną dawką poczucia humoru.
Czy udało się dzieciom odnaleźć słonika? Zapytajcie tych, co uczestniczyli w zabawie.

Prośba o pomoc

Szanowni Rodzice,

Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 37 „NA GÓRCE” wraz z Współpracownikami  Przedszkola, Rodzicami i Dziećmi gorąco proszą o wsparcie dla 5-letnuej EMILKI JANUSZ – dziewczynki uczęszczającej do tego przedszkola.

Dziewczynka ma GUZA MÓZGU.

Link:

https://www.siepomaga.pl/emilia-janusz