Paczuszka dla Maluszka

W grudniu, klasa 3b wraz z wychowawcą, przyłączyła się do organizacji akcji charytatywnej Fundacji Małych Stópek: „Paczuszka dla Maluszka”. Celem akcji było wsparcie placówek i organizacji zajmujących się pomocą na rzecz matek i dzieci w trudnej sytuacji życiowej. Przy wejściu do szkoły stanęła fundacyjna choinka, pod którą chętne osoby, przez cały grudzień, mogły składać upominki w postaci zabawek, odzieży, środków higienicznych czy produktów spożywczych przeznaczonych dla niemowląt i małych dzieci. Wszystkie zebrane artykuły zostały dostarczone do Fundacji Małych Stópek, skąd trafią do osób potrzebujących. Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie w przedsięwzięcie i przygotowanie paczuszek!