Jasełka dla Seniorów

13.12. klasa 3b złożyła wizytę w Domu Kombatanta. Przygotowana przez dzieci inscenizacja jasełek wzbudziła w podopiecznych ośrodka wiele radości. Podczas występu młodzi aktorzy z zaangażowaniem odgrywali swoje role, dostarczając widowni szczerych wzruszeń. Seniorzy wraz z naszymi uczniami śpiewali znane pastorałki i kolędy. Całość dopełniły własnoręcznie przygotowane przez dzieci upominki. W podziękowaniu za odwiedziny i występy, pracownicy DPSu przygotowali dla dzieci słodki upominek. Spotkanie przebiegło w miłej, świątecznej atmosferze.

Zadanie wykonane…

Tak jak obiecaliśmy  podczas akcji „Pola Nadziei’, ponownie odwiedziliśmy  hospicjum, aby ubrać choinkę i  przekazać  przygotowane przez wolontariuszy kartki z życzeniami świątecznymi oraz świąteczne babeczki dla chorych.

Zosia i Oskar z kl.8a wykonali zadanie celująco. Spędzili razem z mgr Anią Czarnobaj -opiekunem SKW, środowe popołudnie  z chorymi, a na pamiątkę pozostaną nam zdjęcia i pyszne krówki, którymi obdarowała nas  na drogę p. Agnieszka -koordynator hospicyjnego wolontariatu, a  które przywieźliśmy dla wszystkich zaangażowanych wolontariuszy.

Martyna, Zosia M., Kornelia, Zosia K. , Hania, Ola, Agata, Klaudia, Julia i Wiktor

DZIĘKUJEMY