Mamy swoją choinkę na jarmarku !!! cz. 2

Kolejna choinka naszej szkoły zdobi Jarmark Bożonarodzeniowy. Klasa 3b, wraz z wychowawczynią mgr Kamilą Manowską, wybrała się na Jarmark Bożonarodzeniowy gdzie przyozdobiła jedno z drzewek własnoręcznie wykonanymi ozdobami. Zimowa aura pozwoliła nam wczuć się już w klimat świąt. Szczypiący w nosy mróz dał nam się jednak nieco we znaki, dlatego po skończonej pracy odwiedziliśmy szczecińską pijalnię czekolady. Tam ogrzaliśmy się gorącym napojem i nabraliśmy sił na powrót do szkoły. To był naprawdę udany dzień!

Mamy swoją choinkę na jarmarku !!! cz. 1

Tradycje Świąteczne nie są obojętne uczniom z naszej szkoły. Uczniowie z klasy 3 C wraz ze swoją wychowawczynią mgr Mileną Rejniak, udekorowali choinkę na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Szczecinie, własnoręcznie wykonanymi ozdobami. Zapraszamy na Aleję Kwiatową w Szczecinie (na wysokości Księgarni Zamkowej), aby podziwiać dzieło naszych uczniów.