INFORMACJA DLA RODZICÓW PRZYSZŁYCH UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

• W roku szkolnym 2020/2021 dzieci będą korzystały z podręczników wydawnictwa WSiP „Nowi Tropiciele”. Pełny pakiet otrzymają dzieci we wrześniu.
  • Rodzice zakupują podręcznik do religii: Pan Bóg jest naszym Ojcem (dwie części),  red. ks. dr Paweł Płaczek Wydawnictwo Świętego Wojciecha  Poznań
  • W szkole działa świetlica  30 – 17.00. Chętni rodzice powinni pobrać wniosek „Karta Zgłoszenia Dziecka” na stronie internetowej szkoły lub w holu szkoły i dostarczyć do placówki z początkiem roku szkolnego.
  • Wyprawka szkolna ucznia klasy I
  • blok techniczny A4 biały 3 szt.
  • blok techniczny A4 z kolorowymi kartkami 3 szt.
  • blok rysunkowy A4 biały 1 szt.
  • duży blok techniczny A3 –kolorowe karki 1 szt.
  • wycinanki 2szt.
  • papier ksero 1 ryza
  • plastelina 1op.
  • kredki Bambino 1op.
  • klej biurowy biały w miękkiej tubce 2 szt.
  • teczka papierowa z gumką -2 szt.
  • obuwie zmienne
  • zeszyty 16 kartkowe w kratkę – 2 szt.
  • zeszyty w 3 linie (niebieskie i czerwone linie) – 2 szt.
  • zeszyt do korespondencji
  • ręczniki papierowe- 1szt. (na początek)

Wyposażenie piórnika: 2 ołówki, gumka, temperówka, kilka kredek, linijka, mały klej w sztyfcie, nożyczki.

• Wszelkie dodatkowe informacje otrzymają Państwo we wrześniu podczas spotkań z wychowawcami.

Dziękujemy.