Finał akcji << „18” szafuje dla Ingi”>>

W dniach 06-10.09.2021 r. w naszej szkole przeprowadziliśmy akcję „Szafowanie dla Ingi.” Akcja, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie rocznej Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina, chorej na SMA (rdzeniowy zanik mięśni) polegała na zebraniu takich rzeczy jak: odzież, buty, obrusy, firany, pościel, koce, bieżniki, torebki, pluszaki i inne tekstylia. Wielki Finał akcji „Szafowanie dla Ingi”, na który przybył lider zespołu Ich Troje Michał Wiśniewski, odbył się  14 września na parkingu Netto Areny. Na miejsce Finału imprezy przyjechały ciężarówki, na które załadowano zebraną odzież.

Nasza szkoła przekazała 1236,3 kg. Wszystkim zaangażowanym w zbiórkę uczniom i ich rodzicom serdecznie dziękujemy

Dzięki tej akcji, każdy z nas mógł pomóc malutkiej Indze uzbierać pieniądze
na najdroższy lek na świecie.

Koordynator szkolny
Anna Czarnobaj